Kombilerde kart arızası için kombinin yaşı hiç önemli değildir. Eski kombide de yaşanabilir, yeni kombide de bu problem yaşanabilir. Asıl önemli olan şuan tamirinin olmasıdır. Bundan yedi sene önce kombinin ana kartı yandığı vakit, tamiri olmuyordu. Sıfır kart takılması gerekiyordu. Bunun maliyeti de kombinin yarı fiyatından fazlaydı ve bu durum kombilerin çöpe gitmesine neden oluyordu. Şimdilerde kombinin ana kartı yandıysa alınır ve götürerek yetkili teknik elemanlarca tamir edilirler. Maliyeti de sıfırına göre oldukça uygundur.Ana kart tamiri usta teknik elemanlarca tamir edilmekte ve bu iş her önüne gelen tarafından asla yapılmamaktadır.

Kombinizin ana kartı yandıysa eğer, bu durumda herhangi bir servis den teknik yardım talep ederek, tamir yaptırabilirsiniz. Eğer protherm kart tamirini değilde sıfırını düşünüyorsanız, bunu teknik elemana belirterek sıfır kart talep edebilirsiniz. Ancak arada kıyaslama yapacak olursak, tmir de aynı sıfırı gibi olmaktadır. Garantilidir ve maliyeti sizi çok yıpratmaz.

Protherm kombi ana kartınızın yanmaması için, kombinizi ışıklar söndüğünde tamamen kapatınız. Sürekli açıp, kapama yapmayınız. Bakımlarını da mutlaka ihmal etmeyin.

Fiyat konusunda ana kartınızın arızası ne olursa olsun ister 1 parça ister 3-5 parça değişsin fiyatı sabit 180 tl ana kart tamiri 1 yıl garanti kapsamı ile yerinde sökülüp merkezimize getirilerek onarılmaktadır. Bilgi için protherm servisi iletişim numaramız dan ulaşınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button